Menu - strony
Menu - kategorie

Data: Wrz 20, 2012 Kategoria: Olympus

Nowe obiektywy Olympus M.ZUIKO

Firma Olympus zapowiedziała za pośrednictwem swojej strony internetowej o wprowadzeniu do oferty nowej gamy obiektywów Olympus M.ZUIKO oraz akcesoriów.

Zapowiedziane produkty oferują wysokiej jakości optykę co powinno ucieszyć entuzjastów makro, a także posiadaczy aparatów PEN. Nowe odporne na kurz i zachlapania obiektywy idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach atmosferyczny co z pewnością ucieszy wymagających fotografów.

Obiektyw makro M.ZUIKO DIGITAL ED 60 mm 1:2.8

M.ZUIKO DIGITAL ED 60 mm 1:2.8 to wyjątkowy obiekty zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz daje posiadaczom aparatów PEN możliwość wykonywania fotografii porównywalnych do zaawansowanych aparatów systemu Cztery Trzecie. Odporna na kurz oraz zachlapania obudowa idealnie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. Powiększenie 1:1 z odległości 19 cm daje możliwość wykonywania niezwykłych zbliżeń zwierząt oraz roślin w wysokiej rozdzielczości oraz idealnym kontraście.

M.ZUIKO DIGITAL ED 17 mm 1:1.8

M.ZUIKO DIGITAL ED 17 mm 1:1.8 jest obiektywem o dużej jasności, który charakteryzuje się idealną ostrością. Jest niezbędny gdy chcemy uchwycić wyjątkowe, spontaniczne chwile. Model ten jest pełny zaawansowanych technologii optycznych, którą do tej pory można było spotkać jedynie w innych wysokiej klasy obiektywach firmy Olympus.

Specjalna wersja obiektywu M.ZUIKO DIGITAL ED 12 mm 1:2.0

Specjalna wersja obiektywu M.ZUIKO DIGITAL ED 12 mm 1:2.0 przeznaczona dla kolekcjonerów posiadająca czarną obudowę. Sprzedwany jest w zestawie z osłoną przeciwsłoneczną oraz zakrywką. Szeroki kąt pozwoli na wykonywanie fotografii w trudnych warunkach oświetleniowych (słabego światła), gdzie użycie lampy lub statywu jest niemożliwe. Model ten zalecany jest do fotografowania krajobrazów oraz innych szerokich ujęć. Zastosowana stabilizacja obrazu (IS) pomoże w wykonywaniu lepszych, nieporuszonych fotografii.

Źródło: partner.olympus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.